Dla pracodawcy

Doskonale wiemy, jak ważne w prowadzeniu firmy jest posiadanie wykwalifikowanych i godnych zaufania pracowników. Znalezienie takich osób wiąże się z ogromnymi kosztami, jest czasochłonne i wymaga odpowiednich umiejętności. Na szczęście Human Resources to nasza pasja i z chęcią podejmiemy się wyszukania dla Państwa odpowiedniej kadry pracowniczej tak, byście mogli Państwo ze spokojem zarządzać swoim biznesem.

Rekrutujemy pracowników stałych i tymczasowych głównie na rynek Holenderski,Belgijski i Niemiecki, a w przyszłości mamy zamiar poszerzyć naszą ofertę również o inne rynki europejskie.

Posiadamy szczególnie duże doświadczenie w rekrutowaniu kandydatów na stanowiska:

 • Pracownik produkcyjny ( pakowacz, monterzy, rzeźnicy )
 • Pracowników rolniczych i szklarniowych ( owoce i warzywa, kwiaty )
 • Kierowca ( kat. B, C, D, C+E )
 • Opiekunek nad osobami starszymi ( Niemcy )
 • Pracownik logistyczny (order picker, magazynier, operator wózka widłowego )
 • Pracownik budowlany ( malarz, zbrojarz, spawacz, brukarz, hydraulik, elektryk )

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, co potwierdzają: posiadana przez nas licencja pośrednika pracy, a także wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Ogromnie ważnym aspektem jest dla nas przejrzystość, uczciwość i legalność zatrudnienia – chcemy by zarówno nasi klienci, jak i ich potencjalni pracownicy byli w pełni zadowoleni z podejmowanej współpracy. W tym celu uruchomiliśmy usługę, jaką jest poradnictwo w zakresie prawa pracy. Oferujemy również wsparcie w tłumaczeniu dokumentów.

 

Etapy współpracy

 • Zapoznajemy się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami.
 • Przygotowujemy dla Państwa indywidualną ofertę i podpisujemy umowę.
 • Ustalimy szczegóły dotyczące usług, z których zechcecie Państwo skorzystać.
 • Przeprowadzimy owocną rekrutację na wskazane przez Państwa stanowiska.
 • Wskażemy wytypowanych przez nas pracowników i dokonamy ewaluacji po zakończonej współpracy tak, by poznać Państwa opinię na temat jakości świadczonych przez nas usług.

 

 

Na jakie korzyści możecie Państwo liczyć?

Optymalizacja procesu rekrutacji – powierzając nam poszukiwanie pracowników, nie musicie Państwo martwić się ogłaszaniem rekrutacji, przeprowadzaniem wieloetapowych rozmów kwalifikacyjnych, negocjowaniem warunków zatrudnienia. Ciężar tych zadań bierzemy na siebie, w zamian dając Państwu rekomendacje sprawdzonych przez nas pracowników.

Doświadczenie – nasz zespół stanowią specjaliści w dziedzinie HR. Lata doświadczeń zdobywanych w trakcie rekrutowania pracowników różnych sektorów, zaznajomiły nas z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć na Państwa potrzeby i dostosować naszą ofertę do Państwa indywidualnych wymagań.

Wiedza i wsparcie merytoryczne – przeprowadzenie owocnej rekrutacji wymaga pewnych predyspozycji, wiedzy, doświadczenia i umiejętności, które pozwalają szybko i precyzyjnie wybrać najodpowiedniejszych dla Państwa kandydatów. Posiadamy te cechy i wierzymy, że jesteśmy najlepsi w swojej dziedzinie.

Znajomość rynku i przepisów wewnętrznych – dysponujemy wiedzą na temat przepisów obowiązujących na rynkach europejskich. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i działanie w świetle prawa, dlatego świadczymy też usługi doradcze z zakresu prawa pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI