Dla pracownika

Dzięki naszemu doświadczeniu i szerokim kompetencjom z zakresu Human Resources oferujemy pośrednictwo w znalezieniu pracy zarówno sezonowej, jak i stałej. Wiemy, jak ważne dla pracowników jest bezpieczeństwo i uczciwość, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi pracodawcami. O jakości naszych usług zaświadczyć mogą: licencja pośrednika pracy oraz wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Obecnie prowadzimy rekrutacje na rynek Holenderski, lecz jesteśmy także otwarci na inne rynki europejskie, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec, Belgii oraz krajów skandynawskich.

W naszej bazie znajdują się dziesiątki interesujących ofert, a jej zasoby są stale powiększane. Codziennie również aktualizujemy bazę, dlatego zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony.

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Państwu podjęcia satysfakcjonującej pracy za granicą. Dlatego umożliwiamy Państwu skorzystanie z usługi, jaką jest poradnictwo w zakresie prawa pracy. Oferujemy także wsparcie w tłumaczeniu dokumentów.

Podejmując współpracę z naszą Agencją Pośrednictwa Pracy, zyskujecie Państwo dostęp do sprawdzonych ofert, rzetelnych pracodawców, wsparcie w podjęciu zatrudnienia, a także realną pomoc w relokacji.

 

Etapy współpracy

  • Zamieszczamy ogłoszenie o pracę w naszej bazie ogłoszeń.
  • Wybieracie Państwo ofertę, która Was interesuje.
  • W odpowiedzi na ofertę, przesyłacie do nas Państwo dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny + CV).
  • Dokonujemy wstępnej selekcji nadesłanych aplikacji.
  • Kontaktujemy się z Państwem telefonicznie w celu umówienia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon.
  • Przeprowadzamy wywiad telefoniczny.
  • Spotykamy się z wybranymi kandydatami.
  • Dokonujemy rekomendacji wybranych kandydatów Klientowi.
  • Umawiamy spotkanie z pracodawcą.
  • Wysyłamy do Państwa informację zwrotną z wynikiem rekrutacji.

 

Na jakie korzyści możecie Państwo liczyć?

Pewność i bezpieczeństwo – decydując się na współpracę z naszą Agencją Pośrednictwa Pracy, zyskujecie Państwo pewność, że pozyskane przez nas oferty są legalne, bezpieczne i pochodzą ze sprawdzonego źródła. Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo pracowników, dlatego podejmujemy współpracę wyłącznie ze sprawdzonymi pracodawcami.

Dostęp do rozbudowanej bazy ofert – każdego dnia aktualizujemy naszą bazę ofert, dzięki czemu możecie Państwo na bieżąco śledzić najnowsze ogłoszenia o pracę.

Wsparcie merytoryczne – chcemy maksymalnie ułatwić Państwu podjęcie pracy za granicą, dlatego umożliwiamy Państwu skorzystanie z poradnictwa w zakresie prawa pracy, a także wsparcie w tłumaczeniu dokumentów rekrutacyjnych.

SPRAWDŹ OFERTY PRACY