O nas

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie Human Resources. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju biznesu. Zajmujemy się wyszukiwaniem pracowników zarówno do prac ciągłych, jak i zleceń sezonowych. Cechuje nas rzetelność, uczciwość i zrozumienie dla potrzeb naszych Klientów.

W chwili obecnej delegujemy pracowników na rynek Holenderski, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych klientów, jesteśmy otwarci także na inne rynki europejskie i na bieżąco śledzimy oferty pracy w Niemczech, Belgii, Danii, Szwecji, czy Finlandii.

Posiadamy kwalifikacje i umiejętności, które pozwalają nam rekrutować pracowników z różnych branż. W dużej mierze zajmujemy się profesjonalnym wyszukiwaniem pracownikow do prac w halach produkcyjnych, a także do zadań w obszarach agrarnych. Stale poszerzamy jednak naszą ofertę i przedmiotem naszej działalności staje się także pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników, z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych, czy specjalistycznych maszyn.

Wiemy, jak trudna dla pracownika może być decyzja o podjęciu pracy za granicą. Wiele osób obawia się o swoje pierwsze kroki na obcej ziemi, dlatego, by maksymalnie ułatwić pracownikowi start w nowym miejscu, oferujemy pełne wsparcie w relokacji i znalezieniu zakwaterowania.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy i zorientowani na długoterminową współpracę. Z chęcią przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.